Profil

O nas

Gleeds Polska to polska spółka, utworzona w 1992 r. z głównym biurem w Warszawie oraz regionalnymi oddziałami w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Ponadto, działamy na Ukrainie poprzez naszą ugruntowaną spółkę zależną z siedzibą w Kijowie -  Gleeds Ukraina LCC.

Nasze portflio pokazuje niezrównane doświadczenie w zakresie doradztwa i wsparcia procesu zarządzania. Od dnia założenia, poprzez zróźnicowany zespół lokalnych i zagranicznych specjalistów, posługujących się językiem polskim, angielskim, hiszpańskim, ukraińskim i rosyjskim, Gleeds Polska zdobyła doświadczenie w inwestycjach o charakterze biurowym, handlowo-usługowym, hotelowym, logistycznym, przemysłowym oraz innym, na terenie całej Polski, Ukrainy i Federacji Rosyjskiej, a także wiedzą na temat lokalnych przepisów, ogólnie przyjętych zwyczajów oraz trendów kosztowych.

Nasi specjaliści dostarczają klientom nie tylko usługi, ale również nowy wymiar innowacyjnych rozwiązań i twórczego podejścia.

Nasza reputacja o ciągłym dążeniu do doskonałości i profesjonalizmu, a także ciężka praca zespołu pozwoliły nam na zdobycie prestiżowych nagród: Professional Service Provider of the Year (EuropaProperty CEE Green Building Awards 2013 ) oraz Building Consultancy of the Year Poland (Eurobuild CEE Award 2011 i 2012).

Ten wielki sukces w nawiązaniu do 20 rocznicy Gleeds Polska, która była  ostatnio obchodzona, potwierdza naszą bezkonkurencyjną pozycję na polskim rynku nieruchomości.

Eurobuild Award_2011 i 2012Gleeds TV